Ana Sayfa Hakkımızda Galeri İletişim
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Değerler
Hakkımızda

 EMEK MİMARLIK PROJE TASARIM olarak mobilya imalatı ve ahşap dekorasyon işleri yapmaktayız.İstanbul Başakşehirde 4000 m2 kapalı alanda gelişmiş makine parkurumuzda uzman mimar ve içmimar kadromuzla 2008 yılından itibaren gelişerek hizmet vermekteyiz..Ahşap uygulama ve ahşap dekorasyon konusunda her türlü imalatı kendi bünyesinde yapan firmamız hergeçen gün tecrübesini arttırmakta ve müşterilerine güven vermektedir.

Firmamızın temelleri 1975 yılında Emek Ticaret ismiyle Bayrampaşa’da kurulmasıyla atılmıştır. Bu süreçte malzeme satışında ve fason imalat konusunda kendini yenileyerek büyüyen firmamız 2000 yılından itibaren Keresteciler sitesinde Emek Orman Ürünleri ismiyle faaliyet göstermektedir.

Emek Mimarlık olarak mimar kadromuz tarafından hazırlanan uygulama projeleriniz ve alınan ölçüleriniz en titiz şekilde üretime aktarılarak en seri ve kaliteli biçimde montaja hazır hale getirilir.Tecrübeli üretim kadromuzla gününde montaja gelerek sözümüzün her zaman arkasındayız...

 

Faaliyet Alanlarımız;

 

·         Ofis dekorasyon

 ·       Ofis mobilyası

·         Otel mobilyası

·         Okul Mobilyası

·         Cafe/Restoran Mobilyası

·         Mağaza Dekorasyon

·         Ev Dekorasyon

·         Ev Mobilyası

·         Teşhir Stantları

·         Fuar Stantları

·         Oda kapısı

·         Ahşap Lambri

·         Mutfak dolapları

·         Banyo dolapları

·         Raydolap

 

Yukarıda belirtilen faaliyet alanlarımızın tamamında, malzeme tedarikini başka firmalara ihtiyaç duymadan kendi markamız olan EMEK ORMAN ÜRÜNLERİNDEN sağlamaktayız. 

 

 

 

Tasarım ve programlamaVerisay